Markiere und erganze zaznacz odpowiednie słowa i uzupełnij opis

Pobierz

Zaznacz je na czerwono.. Sprawdź swoją znajomość budowy zdań niemieckich w ćwiczeniach.. Wybierz zagadnienie i przetestuj się: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.Język angielski, angielszczyzna (ang.English language / 'ɪ ŋ g l ɪ ʃ 'l æ ŋ g w ɪ ʤ /, English) - język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich, powszechnie używany w Wielkiej Brytanii, jej terytoriach zależnych oraz w wielu byłych koloniach i dominiach, m.in. Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.Pełni funkcję języka oficjalnego .Tiere und Medizin - nicht wahr.. Zrozum.. wychowania i rozwoju.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. 7 Czas na ćwiczenia!. Zapisz cyfrą podane liczby.. Połącz każde pytanie z pasującą odpowiedzią.. Partizip od czasowników nieregularnych trzeba nauczyć się na pamięć.. Zobacz także nasz opis budowy zdań w języku niemieckim.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Słowa na start podręcznik klasa VII ćw 7 str 20 Który z podanych związków frazeologicznych trafniej oddaje przesłanie wiersza..

Wpisz odpowiednie bezokoliczniki.

Wpisz właściwą literę.. 4.Języki obce Uzupełnij zdania w czasie Past Simple 17.05.2021 o 22:48 rozwiązań: 1.. Bitte schön?Test diagnostyczny z języka niemieckiego dla klasy VI.. Przy których czasownikach używa się sein do tworzenia czasu przeszłego perfekt?. Całą lekcję o Partizip II znajdziesz tutaj, a narazie wracamy do czasu Perfekt.. Odpowiedz zgodnie z rysunkami, co jest jej i jego hobby.. Moimi hobby są gitara i sztuka.. Truśka223.. Języki obce Odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą: 17.05.2021 o 20:48 rozwiązań: 1.Michal.0000000099999 Język Polski Napisz opowiadanie z dialogiem którego akcja dzieję się w przycmentarnej kaplicy, opowiadanie ma zawierać elementy grozy 200 słów.. 6 Przypadki niemiecki - powiązane tematy.. Zeszyt ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. Truśka223.. Ich fahre mit meiner Freundin ans Meer.Oto "przepis" na Partizip II z mojej książki "Gramatyka niemiecka prosto wyjaśniona", w której wyjaśniam wiele innych tematów w taki obrazowy sposób..

Przeczytaj tekst i zaznacz za pomocą krzyżyka "X", co jest prawdą (R) a co fałszem (F)!

Lubię grać na gitarze i malować.. z o.o., Length: 92 pages, Published: 2020-04-06L3 Uzupełnij dialogi odpowiednią formą czasownika "essen".. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. (sa z jasnego drzewa i stoja pod prawa sciana)Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Und do weiter.Przetłumacz dialog na język niemiecki.. Zeszyt Ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. dziady część druga.. Portal edukacyjny Librus - gotowe pomoce dydaktyczne dla dyrektorów i nauczycieli oraz artykuły dla rodziców dot.. - Moimi zainteresowaniami są pływanie i przepisy na wypieki.. - Dzisiaj wychodzę o 15. ze szkoły.. 24.11.2021 o 19:39 rozwiązań: 1Markiere sie rot.. Ten cały Partizip II jest na końcu zdania.Zaloguj się do LIBRUS Synergia i aktywuj Mobilne dodatki do aplikacji Librus.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Zapisz zdania w zeszycie przedmiotowym.. pls pomocy mam na jutro Szybko!. Waszymi Hobby są zwierzęta i medycyna, nieprawdaż?. L4 L5 L6 /7 punktów /4 punkty /5 punktów 24-32 18-23 9-17 0-8Wybierz odpowiednią formę trybu rozkazującego słów w nawiasach: 1.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt