Jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego

Pobierz

-BuddaPytania- integracja - Losowe karty.. Pochwalił: 73 razy.. Wiem, że jeszcze trwa lato, ale atmosfera już jesienna.. 24) Ile czasu zajmuje Ci posprzątanie pokoju?. Gdybyś wygrał na loterii, co byś zrobił z zarobkami?. Czy masz ulubioną książkę, którą uwielbiasz polecać?. Czy masz Androida lub IPhona?Moja ulubiona pora roku - rosyjski.. 1. jesień 2. są kolorowe 3. gorącą herbatę 4. magiczna 5. wieje wiatr 6. krótki 7.. Nie e-maile, ale tradycyjne, papierowe listy.. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku ?, Co lubisz robić w wolnym czasie ?, Jaki jest Twój ulubiony kolor ?, Gdzie mieszkasz, na wsi czy w mieście ?. Lokalizacja: wodzisław śląski.. Co byś zrobił/a gdybyś miał/a więcej czasu?, Kim chciałbyś/abyś kiedyś zostać?, Jaka jest Twoja ulubiona postać z popkultury i dlaczego?, Co umiesz robić dobrze?, Wymień swoje jedno marzenie., Jaki jest Twój największy sukces?, Powiedz wybranej osobie co w niej lubisz?, Co lubisz w sobie?, Co .jest zimno, często pada deszcz i wieje wiatr.. Często oglądam wtedy albumy ze starymi zdjęciami i piszę listy.. 22) Ile osób w klasie ma zielone oczy?. Często oglądam wtedy albumy ze starymi zdjęciami i piszę listy.. Skomentuj.. 4.Czy podoba ci się mój blog?. Wypisez miesiące tej pory roku.. Zapraszam do dyskusji.. ^_^.Po niemiecku.. 7.Która część Króla lwa jest twoją ulubioną .Czy zgadnę, jaka jest twoja ulubiona pora roku!.

Napisz jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego.

Chyba każdy ma taką piosenkę.Jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego?. Nie e-maile, ale tradycyjne, papierowe listy.. Na drzewach leży dużo płatków śniegu, co wygląda malowniczo.. Podobne pytania.. 2009-09-25 14:18:28; Jaka .Moja ulubiona pora roku Moja ulubiona pora roku lato Lato dlaczego lato jest najpiękniejsze opis lata zalety lata Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Czy uda mi się zgadnąć jaka jest Twoja ulubiona pora roku na podstawie Twoich odpowiedzi?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Swoje ulubione zajęcie?. Quizy Os. .. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?. Jakieś nietypowe zainteresowania?-Czy jest taka piosenka, gdy zawsze podczas jej słuchania płaczesz ?. Dodaj do ulubionych.Kolorowanki - autor: Włóczykij » 2016-05-12, 04:49.. Zima, zima i jeszcze raz zima:D Dobra to ja nominuje Nalusie: 1.Twój ulubiony przedmiot w szkole?. 5 Obserwuj autora.. Lubisz jesień?. To prawda, że dzień jest krótki i w listopadzie już o 16.00 jest ciemno.. Udostępnij.. Do tego uwielbiam haloween ^.^ mimo, że nie odchodzę tego święta to w tym dniu jest tak miło :) * Zima >> Zimę lubię tak samo jak jesień.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jakie kolory mają pory roku?.

Jaka jest twoja ulubiona pora roku?

Wydrukuj dla dziecka kilka kolorowanek i porozmawiaj z nim o kolorach typowych dla danej pory roku oraz o zjawiskach atmosferycznych.. Twoja przeglądarka blokuje reklamy Drogi użytkowniku, Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz.. Il fait 12 degrés au-dessous et le matin il y a du brouillard.Jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego ?. KLUCZ Ćw.. ZOpisz co robi się podczas tej pory roku.. Opisz pogodę panującą podczas tej pory roku.. Co ci się w niej podoba?. Bardzo proszę o pomoc :) 0 ocen | na tak 0%.. 2.Jaką miałaś średnią na koniec roku?. Czy wybrałbyś ponownie swoją obecną karierę, czy zrobiłbyś coś innego?20) Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?. Na wielu podwórkach są już świąteczne ozdoby, które wprawiają w Bożonarodzeniowy nastrój.. 3.Czy masz jakieś zwierzę?. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?Czy uda nam się odgadnąć Twoją ulubioną porę roku?. 0 16.00 jest ciemno 8. ze starymi zdjęciami 9. papierowe listy 10. ulubiona .11.Jaka jest twoja ulubiona pora roku?. 5 Obserwuj autora.. Gdy wszystko jest okryte śniegiem i panuje taka przyjemna, świąteczna atmosfera (jeszcze fajniej było, jak wierzyłam w Mikołaja xD).. Zobacz 16 odpowiedzi na pytanie: Jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego?. Zdecydowanie jesień, już nie jest gorąco a jeszcze nie zimno,a poza tym te kolory liści na drzewach.Zdrap i sprawdź swój wynik!.

Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?

Czy boisz się psów?. Też uległeś/aś zmianie?-Masz jakieś swoje hobby?. Sprawdź!Ulubione grzyby: opieńka prawdziwek podgrzybek.. Proste kolorowanie jest również nieocenionym ćwiczeniem dla ręki przyszłego ucznia.. Na każde pytanie wystarczy odpowiedzieć w 2-3 zdaniach.. Chociaż jest wtedy bardzo chłodno ja zawsze podziwiam piękne widoki.. 27) NIESPODZIANKA!Jaka jest Wasza ulubiona pora roku i dlaczego ?. Dlaczego?. (niekoniecznie wtej kolejności, najlepiej lato) SZYBKO!. Lubisz jesień?. Czy kolorowanka to dobra propozycja dla .Jaka jest pora roku ?. 494 Obserwuj autora .. Czego używasz najwięcej?. New_Ladybug 2 tygodnie temu.. Jaka jest twoja ulubiona pora roku?. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?. Ale jesień to dla mnie bardzo refleksyjny czas.. zima to twoja ulubiona pora roku podziel się wynikiem w kom.. CONAJMNIEJ 10 ZDAŃJaka jest wasza ulubiona pora roku, i dlaczego?. 1. wiosna 2. wszystkie 3. urodziny 4. liście 5. imbirem 6. magiczna 7. deszcz 8. krótki 9. ciemno 10. czas 11. listy Ćw.. Jaki jest twój ulubiony kolor?. Ponieważ ich życiem kieruje chciwość, przeto nigdy nie są zadowoleni ani usatysfakcjonowani.". Mimo, że jest zawsze zimno to i tak jest przytulnie ^.^ Najlepiej czuję się .Napisz po Angielsku jaka jest twoja ulubiona pora roku , dlaczego , jaka jest wtedy pogoda i jak sie ubierasz .. Skomentuj.. Szukaj..

Twoja ulubiona pora roku.

Dodaj do ulubionych.. "Bogaci czy biedni, ludzie martwią się o pieniądze; cierpią przez ubóstwo i cierpią przez bogactwo.. i jakiej pory roku nie lubisz i dlaczego?. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.To prawda, że dzień jest krótki i w listopadzie już o 16.00 jest ciemno.. Poza tym uwielbiam sporty zimowe: narty, łyżwy.. Pochwalony: 598 razy.. Sprawdźmy to!-Jaka jest Twoja ulubiona pora roku i dlaczego?-Czy uważasz, że gimnazjum zmienia ludzi?. 5.Jaki masz kolor oczu?. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie.. 0 0 Tagi: angielski; Odpowiedz.. Moją ulubioną porą roku jest: * Jesień >> Wtedy w domu jest tak przytulnie :) uwielbiam kiedy na ziemi leżą liście.. Czy masz ulubiony film, który uwielbiasz polecać?. .Napis po angielsku jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego?. 25) Jakie święto lubisz w szkole najbardziej?. Wybierz ciasta, a my zgadniemy, czy wolisz jesi.2021 Wyzwanie dla Przyjaźni.. Ale jesień to dla mnie bardzo refleksyjny czas.. Podaj swój adres., Jaka jest Twoja ulubiona potrawa ?, Przedstaw się, podaj swoje imię i nazwisko , Jaki masz dziś nastrój .Czy zdrapka zgadnie jaka jest twoja ulubiona pora roku?. Chodniki i ulice są pokryte lodem.Jaka jest Twoja ulubiona pora roku?. Bardzo lubię, gdy na polu jest zimno i jak najbardziej odpowiadają mi krótsze dni.. Dlaczego?. 23) Co zazwyczaj lubisz robić w soboty ?. 21) Jakie jest Twoje ulubione zwierzę?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 6.Król lew czy Kraina lodu?. Czego pijesz najwięcej?. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt