Napisz list do swojej klasy

Pobierz

Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Plis proszę szybko daje naj pierwszemu kto da odpowiedż sportowiec, który ukończył twoją szkołę, zdobył medal na olimpiadzie.. Jesteście bardzo interesującą grupą, jednak niełatwo do Was dotrzeć, ponieważ.. Panie Jezu, mój Przyjacielu!. Napisz list (80-130 słów)do kolegi/kolezanki z Anglii i: •przeproś za zwłokę w odpisaniu na jego/jej wiadomość, podając powód.. Może to jest nie wiele, ale zawsze coś znaczy.. Napisz też taki list do swoich znajomych, aby i oni mogli działać na rzecz dobra innych.. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. błagam na jutro.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz list do swojej koleżanki/swojego kolegi z Niemiec o swojej nowej szkole.W liście napisz: - jaka jest Twoja nowa szkoła (duża, nowa, nowoczesna) - jacy są Twoi nowi nauczyciele - opisz… poniżej.. Ostatnio miałam takie skryte marzenie.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie tu w mojej rodzinnej wiosce .DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Piszę do Was ten list , gdyż chciałbym - jak wielu innych - poznać Was bliżej.. Razem możemy stworzyć Łańcuch Dobrych Serc..

dla ucznia z 4 klasy podst. na zaraz potrzebne.Droga Wando!

- Zaliczaj.pl.. Nauczyła mnie Pani bardzo dużo i sądzę, że sposób szkolnego wychowania uczniów jaki Pani przyjęła, powinni wykorzystać inni nauczyciele.. +0 pkt.Jeśli i Ty chcesz pomóc potrzebującym, możesz namówić swoich rodziców, aby przeznaczyli dla nich 1 % podatku.. •opisz jakie zrobiła na tobie wrażenie ta osoba.w imieniu swojej klasy napisz list oficialny do dyrekcj szkoły, aby uzyskać fundusze na zakup sprzetu sportowegoNapisz list do kolegi lub koleżanki, w którym opowiesz o wybranej wyciecze - klasowej lub rodzinnej.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz do dyrektora swojej szkoły list oficjalny o dodatkowych zajęciach z języka polskiego dla swojej klasy DAJE NAJ ;D poniżej.. pracy na lekcji.. Pytanie brzmi: Właśnie wróciłeś z wakacji na których zwiedziłeś jakieś wyjakowe miejsce.. Odpowiedz.. Na wstępie mego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić i wyjaśnić Ci skąd taki dziwny list z innego kraju, a więc Iwanie znalazłam Twój adres w gazecie, prosiłeś, żeby ktoś z Polski napisał do Ciebie list i opisał w ..

•przedstaw nowa koleżankę i wyjaśnij kiedy dołączyła do twojej klasy.

Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń.. do treści filmów i spektakli.Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. Mam na imię Magda i jestem Polką.. Opisz - gdzie dokładnie byłeś -jaka była pogoda -co warto tam zobaczyćZwrotem grzecznościowym kończącym list do znajomego może być: Pozdrawiam, Buziaki, Całusy, Trzymaj się, Do zobaczenia itp. - podpis .. Szkoła podstawowa » Język polski.. Proszę o pomoc :) +0 pkt.. Napisz list do swojego wujka z australii.. Kamyczki, 04 grudzień 2008 r. Drogi Tomaszu!. Kraków, 12.04.2019 r. Ludożercy !. napisz do niego list z gratulacjami; Napisz list po angielsku przetłumaczajac go później na polski (150 słów) na podobe jak list poniżej (można użyc niektóre watki zdan do listu)do osoby o której opowiesz o znalezieniu jakiegoś…Napisz list do Toma Sawyera,w którym zaprosisz go do swojej klasy.Opisz co będziecie mogli razem robić.Pilne 5 klasa Napisz list do kolegi w którym opiszesz swoje nowe zwierzątko Pliss odrazu jak możecie napiszcie całe obojętnie jakie zwierzątko.. Zadanie jest zamknięte.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..

Autor: nina28 Dodano: 25.5.2011 (14:39) Napisz list do Adama Cisowskiego.Z książki pt: Szatan z siodmej klasy.

To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Muszę Ci się pochwalić.. Zadanie: napisz list do swojej klasy Rozwiązanie:cześć wszystkim , nazywam się imię i mam wiek lat mieszkam miejscowość to bardzo fajna wieś miasto lubie czasami pobiegać z moim pieskiem i bawić się z nim d uwielbiam wpisz co lubisz a najbardziej wpisz co najbardziej lubisz moje hobby to wpisz co jest twoim hobby lubię się dużo uczyć tak jak wy napewno i tyle myśle że skorzystaszPiszę do ciebie ponieważ chcę opowiedzieć trochę o mojej klasie .. 2012-03-04 19:02:34 Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedziList do Ludożerców na podstawie tekstu Tadeusza Różewicza.. opisz sytuację, w której ktoś zachował się bardzo samolubnie.. Droga Koleżanko!. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Na tym kończę mój list.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. PS, czyli postscriptum (dosłownie "po liście"), dodajemy na końcu listu po podpisie, kiedy chcemy dodać coś, czego zapomnieliśmy zawrzeć w treści.Napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości.. Wiem, że niedługo będzie początek roku szkolnego i dlatego mam do Ciebie ważną sprawę.Gimnazjum.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

Napisz (prozą lub wierszem) list do ludożerców ze swojej szkoły, w którym wyjaśnisz, co przeszkadza ci w ich zachowaniu.

Zaapeluj o zmianę negatywnej postawy.. Odpowiedzi: 0 .. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. We wstępie listu przedstaw prośbę.Zadanie indywidualne.. W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.. Treść zadania.. Zgłoś nadużycie.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. Właśnie dostarczono mi Twój list i po wnikliwej lekturze , postanowiłem uświadomić Ci , że miejscowość w której mieszkam jest naprawdę godna odwiedzenia i polecam ci spędzenie weekendu właśnie.Napisz apel do swojej klasy w sprawie systematycznego pilnego uczenia się .. Na początku chciałem zapytać jak się czujesz i czy u Ciebie wszystko w porządku.. Uważam, że ma Pani podejście do dzieci, potrafi Pani rozwikłać problemy klasowe i uczy Pani, że nauka jest bardzo ważna, dzięki czemu my - uczniowie ją bardziej lubimy.napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki .. Cieszę się, że mogę do Ciebie napisać.. pracy w grupie.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.napisz w imieniu uczniów swojej klasy oficjalny list do ministra edukacj narodowej z prośbą o pozostawienie powieści pt ,,Sposób na Alcybiadesa" Edmunda Niziurskiego w zestawie lektur szkolnych.. 4/7 Uzupełnij podane zdania.. rozwiązane.. 2012-03-29 20:32:13Odpowiedzi (2) Fagle.. Wiem, że to być może głupie, ale chciałam zanurkować z rekinami.napisz list do kolegi w którym opiszesz uroki swojej miejscowości Napisz list przykład listu opis miejscowości opisz miejscowość przedstaw uroki twojej miejscowości w liście opis atrakcji turystycznych List opisz w liście swoją miejscowośćnapisz list do twojego Przyjaciela.. poleca 71 %.Sądzę, że jest Pani świetną nauczycielką.. Na koniec podpisujemy list swoim imieniem.. .Napisz list do kolegi z Rosji i opisz czym dla Ciebie jest Polska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt