Opis centrum handlowe po angielsku

Pobierz

Język angielski.. Tak wyglądało centrum handlowe w najlepszych czasach.Centrum handlowe jako przestrzeń manipulacji, kontroli i komunikacji marketingowej z jednostką w kulturze ponowoczesnej Shopping center as a place of manipulation, control and communication with consumer.W małych wioskach będzie to raczej tylko sklep spożywczy (grocery store), ale w wielkich miastach znajdziemy całe centra handlowe (shopping malls).. Podobne tłumaczenia.zadaszone centrum handlowe po angielsku: 1. shopping mall .. W końcu XIX wieku podupadły budynek, "obklejony" z zewnątrz drewnianymi budami, w niczym nie przypominał renesansowej perły Krakowa.. Parking dla 500 samochodów .shopping centre - centrum handlowe sports shop - sklep sportowy stall - stragan, stoisko stationer's - sklep papierniczy supermarket - supermarket superstore - hipermarket sweet shop - cukiernia tobacconist's - sklep z artykułami tytoniowymi toyshop - sklep z zabawkami video shop - wypożyczalnia kaset wideoOpis ulubionego sklepu.. Część handlowa obiektu została otwarta 7 lutego 2007.. Inwestycja.. Angielskie słowo "zadaszone centrum handlowe" (shopping mall) występuje w zestawach:Utrata społeczno-kulturowej roli centrum miasta na rzecz galerii handlowych City within a city.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać..

Opis sypialni po angielsku.

Jedna z wiodących na świecie firm telewizyjnych uznała kompleks za światowy bestseller.. Angielskie słowo "centrum handlowe" (shopping mall) występuje w zestawach:Opis kompleksu w Moskwie.. Sklepy galerii są czynne do godz. 21 lub 22.. Wszystkie dostępne materiały o galeria handlowa po angielsku uszeregowane zostały od najnowszych do najstarszych.. Cóż za marnotrawstwo!Sukiennice — centralny budynek krakowskiego Rynku Głównego to jedna z najbardziej rozpoznawalnych budowli Krakowa.. Tłumaczenia.. Wieczorem, po zmierzchu na placu przed budynkiem ciągle jest dużo ludzi którzy odpoczywają oglądając fontannę i słuchając muzyki.To kiedyś było bardzo duże centrum handlowe znajdujące się na jednolitej działce o powierzchni 40 hektarów.. BEZ UŻYCIA TRANSLATORA TAKIE ODPOWIEDZI BĘDĄ ZGŁASZANE I USUWANE (50PKT).. (Pierwszą rzeczą, którą zrobił było otwarcie centrum handlowego.). Jeżeli chciesz wiedzieć więcej w temacie galeria handlowa po angielsku, wybierz jeden z artykułów:galeria handlowa {f.} EN.. Opis siebie po angielsku; Opis osoby po angielsku; Opis wyglądu zewnętrznego po angielsku; Cechy charakteru po angielsku; Opis domu po angielsku..

Opis mieszkania po angielsku.

Więcej informacji.. Jest tutaj ponad 200 sklepów, kino, kawiarnie, restauracje oraz dwie kręgielnie.. Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. throw a party - urządzić przyjęcie.. Opis miasta po angielsku; Opis dnia po angielsku; Opis wakacji po angielsku- turn left out of the hotell - po wyjściu z hotelu skręcić w lewo - go along - iść wzdłuz - go along .. until you got - iść wzdłuż.. aż dojdziesz do - go across the park - przejść przez park - cross the street - przejśc na drugą stronę ulicy - go ahead - iść przed siebie - go down in the street - iść wzdłuż ulicyPoniżej znajdziesz najnowsze informacje na temat galeria handlowa po angielsku.. Лодзь) - miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, a także siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna, przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku .. Ludzie przyjeżdżają tutaj z całego miasta doskąpić i po prostu przejść przez wyjątkowe ulice handlowe.Opowiadanie po angielsku; Opis po angielsku.. Odpowiedz.. Inwestorem kompleksu jest ING Real Estate, głównym wykonawcą zaś Skanska.Całość została zaprojektowana przez kalifornijską pracownię Jerde Partnership, a także przez polski oddział firmy Ove .Centrum Handlowe Nowy Świat na powierzchni ok. 20 000 m2 mieści ponad 100 sklepów i różnorodnych lokali usługowych..

Opis pokoju po angielsku.

Kolejna wtopa.. Newbie Odpowiedzi: 1 0 people got help.. Question from @Teresazurawska - Liceum/Technikum - Język angielskiNowe centrum handlowe - "Shopping Space" - w końcu otwarte.. Zamiast powiedzieć czytelnikowi co dokładnie ma zrobić, autor reklamy grzecznie podaje tylko numer telefonu i adres strony internetowej.. Konieczny stał się gruntowny remont.. Dobrze napisana, z przykuwającym oko nagłówkiem, ładnym zdjęciem, przyzwoitą listą zalet i. wielką czarną dziurą w miejscu gdzie powinna być atrakcyjna oferta!. Warto wiedzieć, że nazwa "Sukiennice" pochodzi od sukna, jednego z podstawowych towarów jakie można było tutaj zakupić.Sukno to materiał wełniany wytwarzany w specjalny sposób, dziś rzadko używany, ale możemy go zobaczyć np. na stołach bilardowych lub też na .Łódź i ( jid.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .Opisz kręgielnie i centrum handlowe po angielsku.. Serdecznie zapraszamy Państwa na zakupy!Ups!. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71 (zdanie po zdaniu) martin1221996 2010-02-15 16:20:04 UTC .Centrum Handlowe Arkadia codziennie do godziny 23.. Lodz lub Lodsch; ros.. Ośrodek akademicki (19 uczelni ), kulturalny i przemysłowy.. Potem robi się nieco pusto.. w opisie powinny być zawarte informacje o tym dlaczego lubisz to miejsce co tam można robić i z kim tam spędzasz czas.Opisz centrum handlowe , które znasz , lub które chciałbyś odwiedzić po Angielsku..

Co znaczy i jak powiedzieć "centrum handlowe" po angielsku?

plaza ** , shopping plaza.opis centrum handlowe po angielski lub jakiegoś sklepu na jutro +0 pkt.. (My chodzimy na zakupy do pasażu handlowego.). work out in the gym - ćwiczyć na siłowni.Złote Tarasy - kompleks handlowo-biurowo-rozrywkowy znajdujący się w Śródmieściu Warszawy przy ulicy Złotej.. To nowe centrum handlowe, bardzo dba o środowisko.. Bywa różnie, ale jeśli już się uda, to na mojej liście rzeczy do zrobienia nie może zabraknąć poniższych form spędzania wolnego czasu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt