Napisz krótkie sprawozdanie ze

Pobierz

(czyli : napisz to sprawozdanie w nieosobowej formie czasownika) Przykładowo: Odpowiedź na zadanie z Słowa na start!. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz krótkie, zabawne sprawozdanie używając wyrazów: siódemka, powrót, pagórek, zasuwka, uparciuch, druh, dżdżownica, hasło,zanurzyć, zmądrzeć.. 5 pliss pomóżcie.SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZEJ W I PÓŁROCZU W GRUPIE V - "Krasnoludki".. Znajdowała się ona w czymś, co zwie się Polską.Pani nauczycielce nie za bardzo podobało się nasze zachowanie, ale wydaje mi się, że nie było aż tak źle.. Napisz krótkie, zabawne sprawozdanie używając wyrazów: siódemka, powrót, pagórek, zasuwka, uparciuch, druh, dżdżownica .. Tytuł; Tło opisywanego wydarzenia; Chronologicznie uporządkowany przebieg zdarzeń;Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest sprawozdanie.. Wyobraź sobie że jesteś kosmitą .. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.napisz wzory sumaryczne soli ktore mozna otrzymac w podanych reakcjach chemicznych przy zalozeniu ze produktami sa wylacznie sole obojetne.. Kolejność wydarzeń: nagle potem później chwilę potem wtem niespodziewanie Wyrażenia oceniające: fantastyczne wydarzenie nieciekawy mecz udana impreza niezapomniany dzień stracony czas wspaniała rozrywka Takie wyrazy, których możecie użyćmoże zawierać krótkie wypowiedzi uczestników zdarzeń, wprowadzone w celu zdynamizowania relacji; w sprawozdaniu okresowym należy odwołać się do sprawozdań wcześniejszych; na końcu sprawozdania formułuje się wnioski, uwagi..

Napisz krótkie sprawozdanie z wizyty w Twojej szkole.

Klasa III liczy 10 uczniów.. To po prostu raport z jakiegoś wydarzenia, czyli dokładny opis jego przebiegu.. Napisz sprawozdanie z akademii z okazji Dnia Nauczyciela.. Dnia 28 kwietnia 2015 roku uczniowie klas 4-6 wybrali się do Tarnowskiego Teatru im.. Uwzględnij przebieg imprey, ale nie informuj, kim byli wykonawcy czynności.. Katuś213 Byłam dziś w mojej szkole.. Uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem p. Małgorzaty Zajda i p. Doroty Bierć przygotowali humorystyczne przedstawienie "O nauczycielce i .Napisz krótkie sprawozdanie ze szkolnego Dnia Franciszka.. 2011-02-24 17:08:05; Sprawozdanie napisz 2011-06-12 11:05:58; napisz sprawozdanie z imprezy ?. W zależności od umiejętności zawodników zastosój przysłówki z jednej lub z drugiej grupy.. ***** Sprawozdanie z weekendowej wycieczki do GdańskaNovember 2018235Report.. zeszyt ćwiczeń str. 135 zad.. __Niedawno miałem okazję odwiedzić Ziemian, a konkretniej jedną z ich ,,szkół".. Zobaczyliśmy adaptację teatralną książki A.de Saint Exupery'ego pt. ,,Mały Książę'', którą wyreżyserował Cezary Domagała.Napisz krótkie sprawozdanie ze szkolnej (klasowej) uroczystości,w ktorej ostatnio uczestniczyłeś.Uwzględnij przebieg imprezy , ale NIE INFORMUJ , kim byli wykonawcy czynnosci !Zadanie: na podstawie poniższego ogłoszenia napisz krótkie sprawozdanie z przebiegu spotkania w sprawozdaniu użyj jak najwięcej czasowników w formie Rozwiązanie: dnia 15 września 2010 roku w budynku gimnazjum nr 5 mieszczącego się w warszawie przy ulicyDziś chcę Wam pokazać sprawozdanie napisane przez Ingę, moją uczennicę..

Napisz krótkie sprawozdanie z wizyty w Twojej szkole .

Sprawozdanie powinno być podzielone na niemal tradycyjne już trzy części: wstęp, rozwinięcie i zakończenie.83% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.. Dowiadują się, że uciekł z domu i podróżuje autostopem w poszukiwaniu swojego wujka.. 5 pliss pomóżcie.. 2011-01-08 11:49:23; Napisz krótkie sprawozdanie pt. To ma być w 3 akapitach ;-*.. Wyobraź sobie że jesteś kosmitą.. Układ.. Użyj ich w różnych stopniach: -celnie, szybko, silnie, wysoko, daleko, zgrabnie -niecelnie, wolno, słabo, nisko, blisko, niezgrabnie.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-.. poniżej.. Było bardzo dziwnie, bo wszystkie dzieci podporządkowywały się dzwonkowi i innym starszym ludziom.Sprawozdanie z apelu.. Odpowiedź Guest.. Wiele osób czytało i recytowało wiersze i śpiewało piosenki a na koniec odegrali krótką scenkę o ojczyźnie.. Pracują w średnim i wolnym tempie, chętnie .Zredaguj w zeszycie krótkie sprawozdanie ze spotkania.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Mam nadzieję że i w przyszłym rokubędę mogła .Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest..

Było to dnia [napisz datę ;p].

Temat zadania domowego brzmiał następująco: "Byłaś niedawno na weekendowej wycieczce w Gdańsku.. Dzieci bardzo się do niego przywiązują.Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były reakcje/, pożegnanie, wyjście, obsypanie ryżem/drobnymi, życzenia, przejazd na wesele), spostrzeżenia.JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Ludwika Solskiego na przedstawienie pt. ,,Mały Książę''.. zeszyt ćwiczeń str. 135 zad.. 2014-01-13 20:18:21; NAPISZ Sprawozdanie 2016-05-06 15:39:44; Napisz krótkie sprawozdanie z wycieczki do ogrodu zoologicznego?. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii.. opis dzieła: Film przedstawia przygody…, Akcja toczy się…, Bohaterami są… .Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Wykorzystaj niektóre z podanych wyrazów i wyrażeń..

Przypomnij sobie, czym jest sprawozdanie z lektury.

(75 słów ) DAJE NAJ I 20 PNKT.. zuminkaDnia 15.10.2010 w Gimnazjum w Durągu o godzinie 11.00 odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.. W swojej pracy wykorzystaj wszystkie skróty zastosowane w ogłoszeniu.. Napisz wiersz yworząc swój poetycki epitet, porównanie, metaforę.. Przedstawienie opowiadało o wakacjnych przygodach czwórki przyjaciół.. Po wystąpieniu naszych kolegów i koleżanek poszliśmy na poczęstunek.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Napisz krótkie sprawozdanie z wizyty w Twojej szkole .. 2015-02-16 19:32:44; Napisz sprawozdanie z kuligu 2010-01-30 14:38:31Napisz krótkie sprawozdanie z meczu piłkarskiego.. Ten tekst to wersja po poprawkach.. Polecane teksty: 82% Jaki wpływ mają osiągnięcia nauki i techniki na życie człowieka?Wyobraź sobie,że jesteś kosmitą.Napisz krótkie sprawozdanie z wizyty w Twojej szkole.Proszę to na polaka.Dam NAJ!. 6 Podręcznik cz. 1Budowa sprawozdania: * tytuł - jakiego wydarzenia dotyczy sprawozdanie *Nakreślenie tła ukazywanego z zdarzenia * gdzie, kiedy, kto, dlaczego * przedstawienie najistotniejszych faktów w kolejności homonologicznej * podsumowani, ocena, reflekcje Szczegółowo: ( opis dotyczy sie balu ) *gdzie, kiedy odbył sie ( np. bal ) * kto w nim uczestniczył * jak wyglądała ( np.Napisz krótkie sprawozdanie z rozgrywek sportowych, które odbyły się w twojej szkole, lub z meczy oglądanego w telewizji.. Powinno ono zawierać najważniejsze informacje o wydarzeniu, a także opinię autora.. Dzięki temu, że znam lepiej historię naszego miasta mogę bardziej się wykazać na przyszłych lekcjach historii.. Powinno zawierać następujące informacje: 1) Autor, tytuł 2) Objętość lektury, gatunek 3) Tematyka tekstuWyobraź sobie że jesteś kosmitą .. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Napisz sprawozdanie z 11 listopada w twojej szkole.. Jak spędziłem ferie?. 12 listopada 2010 r. o godz. 15.30 w Gimnazjum nr 3 im.Adama Mickiewicza odbędzie się spotkanie z przedstawicielami PNApisz sprawozdanie z lektury opowiadania Antoniego Czechowa Śmierć urzędnika.. Dnia 10 listopada 2011 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt