Kartkówka z opowieści z

Pobierz

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Kartkówka z tego zakresu.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.. Kraina, w której rozgrywa się historia lektury?. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lew, czarownica i stara szafa.. Zrób test online i sprawdź!Lektura obowiązkowa Opowieści z Narnii.. Jak miała na imię młodsza siostra?. Rozwiąż test!Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9934 głosów.. Przedział wiekowy.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Świat Fizyki: Trzy stany skupienia ciał., test z fizyki.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Z jakiego kraju pochodzi rodzeństwo?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Przedmiot, przez który przechodzi się do Narnii?. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. miękka.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Trzy stany skupienia ciał.. Opowieści z Narnii.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. Ile było rodzeństwa?. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?.

Lew, Czarownica i stara szafa.Które z poniższych opowieści należą do Księgi Rodzaju?

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Kartkówka z edb jutro!. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. a) Plażę b .Kartkówka - Samożywność, plik: kartkowka-samozywnosc.pdf (application/pdf) Puls życiaC.S.. 10 pytań Fizyka piomic.. Kartkówka ze znajomości treści lektury Charles Dickens "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. 11.Postanowił ożenić z Podstoliną, która była zaręczona z Cześnikiem, własnego syna Wacława (wbrew jego woli).. 1.W podanych rzeczownikach oddziel temat od końcówki oraz wypisz tematy oboczne i wymianę głosek: błąd błędu pisanki pisanek książka książce rosół rosole krąg kręgu kubek kubka rózga rózdze utwór utworze 2.Dodaj do rzeczowników formę innego przypadka, tak żeby wymieniały się w nich spółgłoski lub samogłoski.20.Jak się zachował Fred gdy jego wuj wszedł do jego domu?. Głównie z ewakuacji,alarmowania i ostrzegania przed zagrożeniami możecie mi powiedzieć co tam może się znaleźć i poproszę od razu odpowiedzi bo nie mam książki :(Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. • jabłko Adama - legenda głosi, że kiedy Adam dał się namówić na spróbowanie zakazanego owocu, kawałek jabłka utkwił mu w gardle.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens..

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniProsta kartkówka z biologii.

Lektura w klasie 5.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Były to: gitara, kolekcja motyli, szabla Artemiza Ad 7.. Rozpocznij test.4.. Test składa się z 15 pytań.. Brakuje odpowiedzi.. Pytania do lektury.. Lew, czarownica i stara szafa".Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Co pokrywało całą krainę przez klątwę?. dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) 14,47 zł.Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. Lew, czarownica i stara szafa".. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, czarownica i stara szafa".. Treść.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. Pobrań.. 2.Opowieści z Narnii.. Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kazał mu wyjść.. Cześnik zemścił się na Rejencie wydając swoją synowicę Klarę za Wacława - syna Rejenta.. Rozwiąż test!W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?.

... Ewka i jej zabawki, jak się pozbyć natrętów i inne anonimowe opowieści (21) Najbardziej żenujący moment jakiego doświadczyliście na sesji RPG to: (79) Zdjęcia ...kartkówka z lektury opowieści z narnii.pdf (21 KB) Pobierz.

C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Rok wydania.. Przyjął go i zasiedli do klacji.. Lista pytań do lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. od Super Sprzedawcy.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. a) stworzenie świata, b) przypowieść o miłosiernym Samarytaninie .. H. manna z nieba 1. cudowny ratunek, dar od Boga 12.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla Edmunda2011-05-09.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Filmy.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. 21 Obserwuj autora.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Trudny test z Opowieści wigilijnej.. Ile jest tomów "Opowieści z Narnii"?. Proponuje zatem, aby uczniowie nie notowali pytan, tylko od razu .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Kartkówka z edb jutro!. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .Opowieści z Narnii Quiz - Test.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.OPOWIEŚCI Z NARNII T1 LEW CZAROWNICA I STARA SZAFA.. Wilku · 2 marca 2007 05:27 165 111 391 61 Okazuje się, że świat nauki nie stoi w miejscu.. kartkowka z lektury opowiesci z narnii .. z ksiazki ''Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub pocwiczyc do nadchodzacej kartkowki?. Wybierz właściwą odpowiedź.. Jak nazywał się brat, który zdradził rodzeństwo?. B. dosyć duża nora.. Rozpocznij test.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Lew, Czarownica i stara szafa C.S. Lewis Przedstawione scenariusze lekcyjne poświęcone omówieniu obowiązkowej lektury szkolnej stanowią część cyklu skupionego na najistotniejszych zagadnieniach związanych z tekstem Clive'a Staplesa Lewisa Opowieści z Narnii.. NigdyTest Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Zostali wygnani z Narni.Kartkówka z oboczności w odmianie rzeczownika.. Temat wypracowania: Moje spotkanie z. rodzenstwem Pevense w Narnii.. Okładka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt