Odpowiedz na pytanie kim chcesz być w przyszłości

Pobierz

J: Chcę ratować ludzi.Możesz być, kim chcesz.. Więc bądź!. W wieku dziecięcym zwykle nie ma z tym problemów.. Ile dziewczynek chciało być wtedy aktorką .Skup się raczej na pytaniu: "jaka praca da mi możliwość rozwoju i nie będzie ślepym zaułkiem".. Chodzisz do szkoły.. Zupełnie, jakby trzeba było mieć plan na całe życie do przodu.. Wystarczy rozwiązać nasz quiz na ESKA.pl Odpowiedz na kilka prostych pytań i sprawdź co cię czeka w ciągu najbliższych lat!. Tematy: zawód.. Policjantką .Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Pływakiem chce zostać by pokazać wszystkim na co mnie stać i poza tym lubię uczucie zwisającego medalu na szyi.. Dodaj odpowiedź.. Ja sama pamiętam też, że wtedy udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie stanowiło większego problemu.. Dodaj odpowiedź do pytania.. Takie pytanie mogłeś słyszeć już w najmłodszych latach swojego życia.. Ale wtedy też NIE ODPOWIADASZ na to pytanie "kim chcesz być" (bo wcale nie chcesz być tym człowiekiem) ale … Prawdziwe pytanieKim chcielibyście zostać w przyszłości?. W przyszłości chciała bym studiować prawo i zostać sędzią.Ten zawód jest bardzo ciekawy, będe sie spotykać z różnymi ludzmi i ich problemami wykształce w sobie zdolność logicznego myślenia.. ?- Rekruterzy zadają to pytanie, bo chcą dowiedzieć się, czy kandydat myśli o własnej karierze, czy szuka tylko pracy..

Nie wiesz, kim chcesz zostać w przyszłości?

kadr z filmu "Służące", reż. Tate Taylor.. XMonia12 2011-01-27 .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Udziel odpowiedzi.. Wpadka w "DD TVN".. - takie pytanie, dotyczące uprawianego w przyszłości zawodu, zadałem moim kilkunastoletnim podopiecznym podczas zajęć w ramach Uniwersytetu Dzieci.. :) .. Fajne pytanie .. Dużo tego miałam.w podstawówce chciałam być weterynarzem albo lekarzem pediatrą, aktorką, modelką (ale mama uświadomiła mnie .Kim chcesz być w przyszłości?. skończyłem dwanaście lat, jestem uczniem klasy szóstej.. Niektóre przedmioty Cię interesują, ale w większości żaden nie :) Czasem ktoś mówi Tobie: hej, a co chcesz robić po szkole?. Tematy: kim.Pamiętacie, jak w dzieciństwie ktoś z bliskich zadawał Wam pytanie "kim chcesz być, kiedy dorośniesz?"?. Dodaj odpowiedź.. .Mam na imię Radek.. Jednak wraz z wiekiem dziecięce marzenia rozmywają się.Prokop i Wellman byli przerażeni.. Pytania .. Prokop i Wellman zamarli, gdy 6-latek odpowiedział na pytanie "Kim chcesz zostać w przyszłości?". Szczerze powiedziawszy, mimo tego faktu iż nad swą przyszłością zastanawiam się bardzo często, to właściwie do tej pory nie doszłam do tegoż wniosku, cóż chciałabym w niej takiego robić.Kim chciałbyś być w przyszłości.. I like that profession very much because I would help people .Zobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Kim chcesz być w przyszłości?.

Kim chciałbyś zostać w przyszłości?

Bardzo często odpowiedź na nie była bardzo abstrakcyjna, a większość tych marzeń się nie spełniła (może i dobrze, bo mielibyśmy dziś np. całą masę trenerów Pokemonów ;)).Ja chcę być ninja!. Jak dobrze kiedy odpowiedź jest prosta.. Miałam być księżniczką, piosenkarką, potem dziennikarką itd.Kim z zawodu chcesz być w przyszłości?. Odpowiadaj dyplomatycznie, ale szczerze.. A każdy wiedział co będzie robił za 30 lat.. Szkoła - zapytaj eksperta (1199) Szkoła - zapytaj eksperta (1199) Wszystkie (1199) Język angielski (748) Język polski (217) Matematyka (234) Biznes i .Zobacz 164 odpowiedzi na pytanie: Kim chcesz zostać w przyszłości?. Mogę natknąć sie na .Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. ODPOWIEDZI (19) chwilę temu.. ;D nieno.. odpowiadajcie na pytanie zadane pierwsze ;P mogą być śmieszne ;P pośmieje się ;D tak wam powiem, że mój tata w wypracowaniu w szkole napisał, że chce być złodziejem xD hehe.. no więc czekam na .. niee wiem jeszcze wczoraj strażakiem chciałam zostac ;P Odpowiedz na ten komentarz.. Poprzednie pytanie: Jak to jest, czy na bal gimnazjalny idzie się z .. 46:53 +10-8.. Odpowiedzi udzielone na to pytanie.. Chcą sprawdzić, czy jego cele pokrywają się z celami organizacji i czy rozmówca realistycznie podchodzi do swojej przyszłości - wyjaśnia David Wishon, były dyrektor ds. kadrowych w Happie, serwisie do automatycznego wyszukiwania pracowników, a obecnie .Kim chcesz być w przyszłości?.

Wiadomo, że chcesz być sobą.

To będzie trudne ale musze to umiec aby być dobra w swym fachu.. w tym problem że nie wim kim chcę być:> Odpowiedz na ten komentarz.. Chcę być dziennikarką.. Następne pytanie: Czy warto malować się do szkoły?. Siedzieliśmy w okręgu.. W przyszłości chciałbym zostać sławnym pływakiem.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Odpowiedź.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Pytanie kim chcesz być jest pytaniem pustym.. Fajne pytanie .. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.Manager Teoretycznie jest to jeden z najbardziej prestiżowych i najlepiej opłacanych zawodów na współczesnym rynku pracy.. J:To zostanę Strazakiem.. N:W jakim celu chcesz zostać Strazakiem?. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź.Kim chcesz być w przyszłości?. Zawsze lubiłeś pisać, rysować lub marzy Ci się kariera artysty?Kim chcesz być w przyszłości?. Zawód ten jest popłatny ale ryzykowny.. autorem artykułu jest Aneta Styńska Zapewne nie raz słyszałeś to pytanie.. N:A dlaczego akurat Policjant?.

Odpowiedzi udzielone na to pytanie.

Albo pisać powieści.. "Dzień dobry TVN" to program na żywo, w .Jaki zawód do Ciebie pasuje.. Jesteś kreatywnym humanistą czy umysłem ścisłym?. Powód dla którego chcesz zgłosić to pytanie administratorowi.. J:Chciałbym zostać Policjantem.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Z pływania można dobrze zarobić ale .Chcesz dowiedzieć się kim zostaniesz w przyszłości?. Zajęcia miały warsztatowy charakter.. Byćsportowcem to marzenie wielu ludzi lecz nic nie robią w tym kierunkuale ja już zdobywam medale więc jestem na dobrej drodze.. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.. Nie bądź rozbrajająco szczery, jeśli swoją zawodową przyszłość widzisz jak przez mgłę.A Ty, kim chcesz zostać w przyszłości?. Na pewno tak.. Praktycznie sytuacja wygląda nieco inaczej, a na przestrzeni ostatnich lat wytworzyło się wiele stanowisk, które z faktycznym "managerem" nie mają zbyt wiele wspólnego.opis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom którzy zachorowali na jakąś poważną chorobę lub przeprowadzić operację dzięki której ludzie mogą przeżyć.. Na, początku chciałbym ukończyć szkołę podstawowa potem gimnazjum następnie technikum zawodowe.Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.. Co drugi siedmiolatek chce być strażakiem, policjantem, aktorką, nauczycielką.. Odpowiedź na to pytanie wydaje się choć oczywista trudna do wypowiedzenia: nie będę robić .N-nauczyciel możesz zastąpić kim chcesz J-ja N:Kim chciałbyś zostać w przyszłości?. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić.. Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać wskazówki, słuchać ich, dlatego myślę że to dobry zawód dla mnie choć rodzina mi mówi żebym poszła na lekarza lub prawnika ale nie mogłabym robić tego czego nie lubię.Zobacz 59 odpowiedzi na pytanie: Kim chcesz zostać w przyszłości?. Pamiętacie te piękne czasy, kiedy mieliście zaledwie kilka lat i wszyscy dokoła pytali, kim chcecie zostać w przyszłości?. J:Ponieważ chce pomagać innym.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.. Dodaj odpowiedź.. ;D niestety nie ma takich kierunków ;( co mnie baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo smuci ;( więc będę prawnikiem ;) będę dawała wam rozwód ;D kto pierwszy?. N:A jak nie wyjdzie z Policją?. Po prostu wiedziałam, w jakiej roli siebie widzę.. Każdy z nas musiał udzielić odpowiedzi.Może być nim np. poszerzenie dotychczasowego zakresu obowiązków, zdobycie nowych kompetencji, praca na zagranicznych rynkach, udział w bardziej ambitnych projektach czy objęcie funkcji lidera zespołu.. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. policjantka Odpowiedz na ten komentarz.. Zgłoś nadużycie Zgłoś nadużycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt