Test lektury spotkanie nad

Pobierz

2012-02-28 18:11:23; napiszesz mi wmkiklku zdaniach 1 wybrana przygode z lektury pt. `` Spotkanie nad morzem `` ?. Popiół i diament; Wiersze Baczyńskiego; Wakacje z duchami; Przygody Piotrusia Pana; Pamiętnik z powstania warszawskiego; Opowiadania Borowskiego;Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów (m.in. Danki, Elzy, pani Ady, Budziszów), przykładowe wypracowania, testy sprawdzające z kluczem.. klasa 4 język polski.. Kto wychowywał Elzę?. Elza i Danusia to dziewczynki w tym samym wieku, ale o zupełnie innych życiorysach i innych doświadczeniach życiowych.Pobierz plik opis_morza_z_lektury_spotkanie_nad_morzem już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. a) z koleżanką b) sama c) z rodzicami 4) Jak nazywała się Pani, do której wyjechała Danka?. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych.Spotkanie z panią Adą.. Wszystko co trzeba wiedziec o utworze Spotkanie nad morzem Jadwigi Korczakowskiej znajdziecie na streszczenia.pl.Streszczenie krotkie.Polski help!. morzem" - pewno jako jedno z nielicznych w klasie przeczytalo caly tekst (zawsze bardzo tego pilnowalam), ale poleglo na pytaniach typu jak miala na.Ada, ktora kazala mowic do siebie: ciociu..

... Inne lektury epoki.

Spotkanie z Piotrkiem na drodze.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.. Tym razem to Spotkanie nad morzem.. Test dla uczniow klasy IV-,,Spotkanie nad Morzem" Sprawdz czy dobrze pamietasz lekture ,,Spotkanie nadSpotkanie nad morzem - streszczenie utworu Jadwigi Korczakowskiej.. Nocna rozmowa z Arturem.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Po przebytej anginie byla jeszcze nieco oslabiona.. Zapaszamy do tego i do wyszukiwania innych quizów i ich wypełniania.Zadanie do lektury SPOTKANIE NAD MORZEM.. 5.Nieszczęście Elzy.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Atak choroby pani Ady.. Jacy goście przebywali w Pisance?. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. 2.Mama Danki ma na imię: a)Irena b)Katarzyna c)Teresa.. Pobierz (doc, 38,5 KB)Test z lektury "Spotkanie nad morzem" .. Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!znajomosci lektury kl.IV Jadwigi Korczakowskiej pt. "Spotkanie nad morzem" Zaznacz poprawna odpowiedz.. Spotkanie nad morzem.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lub wypełnij Test sprawdzający znajomość lektury klasy IV szkoły podstawowej "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej..

...Opis : test ze znajomosci lektury spotkanie nad morzem.

Bójka w obronie dziewczynki.. Wyjazd pani Łucji.. Test z lektury "Spotkanie nad morzem" .. Test wiedzy o książce "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej.. 1.Danka Gawlik mieszka wraz z rodzicami w: a)Warszawie b)Krakowie c)Toruniu.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieLektura spotkanie nad morzem test to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Załóż własny blog!Plik test spotkanie nad morzem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika gregdelgoffe • Data dodania: 18 lip 2020Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 3.Pani Ada Rudzka jest z zawodu: a)dziennikarką b)stomatologiem c)pisarkąa) w góry b) nad jezioro c) nad morze 3) Z kim miała wyjechać Danusia?. klasa 4 język polski.. Z jakiego miasta pochodziła Danusia?. 2.Spotkanie Elzy u Budziszów.. Podarowanie Elzie książki.. 3.Zapoznanie się na polanie.. Test z treści Spotkanie nad morzem.. Trudna prawda.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

1.Test z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.

Jak nazywał się pies pani Ady?. Wymień trzy zabawy dziewczynek.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Test dla klasy IV-V z wiązany z tekstem lektury "Spotkanie nad morzem" - podumowujący wiedzę na temat rzeczownika.. Kim z zawodu była pani Ada?. Rozmowa za ścianą.Pobierz plik opis_elzy_z_lektury_spotkanie_nad_morzem już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Tagi dla tego testu: humor, przyjaźń, podróże, opiekuńczość, morze.. "Spotkanie nad morzem" jest wzruszającą powieścią traktującą o wielu ważnych problemach, w tym ukazującą ogromną siłę przyjaźni i to jak bardzo może odmienić ona nasze życie.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorce, charakterystykę postaci oraz szczegółowy plan wydarzeń.. 2010-05-27 16:45:47Jadwigi Korczakowskiej znajdziecie na streszczenia.pl.Bez opisuPamietam, jak moje dziecko dostalo trojke z testu na znajomosc lektury Spotkanie nad.. a) pisanka b) jajeczko c) kolorowanka 6) Jak ma na imię pies Pani Rudzkiej?1) Główną bohaterką książki "Spotkanie nad morzem" jest: a) Daniusia Gawlikówna b) Danusia Nowakówna c) Danusia Jezierska d) Danusia Kowalówna 2) Kim jest Bunia?Kolejny test z serii lektur..

Ponowne spotkanie dziewczynki w rybackiej chacie.

odpowiedzi na pytania do lektury " Spotkanie nad morzem" NA 2 KWIETNIA 2012-04-01 14:07:31; Spotkanie nad morzem 2011-10-12 08:47:56; Jakie są pytania do testu z lektury,, Spotkanie nad morzem "?. Nudne przedpołudnia.. Jak brzmiało pełne, prawdziwe imię Elzy?. Rozmowa z Elzą.. 2.Jak mial na imie piesek Ady Rudzkiej ?Test z lektury "Dynastia Miziołków" .. Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.. Są rzeczy, które też możesz otagować Lektura spotkanie nad morzem test?. C. na kolonie.Test z książki "Spotkanie nad morzem".. 1.Dokąd wyjechała Danusia w czasie wakacji.. Przybycie gości.. Podaj swoje imię:Lektura ,,Spotkanie Nad Morzem" Test z lektury dla klas IV ,,Spotkanie Nad Morzem" Tagi dla tego testu: i danusia klasa czwarta lektura elzaPamiętam, jak moje dziecko dostało trójkę z testu na znajomość lektury "Spotkanie nad morzem" - pewno jako jedno z nielicznych w klasie przeczytało cały tekst (zawsze bardzo tego pilnowałam), ale poległo na pytaniach typu jak miała na imię przyjaciółka cioci głównej bohaterki.Spotkanie nad morzem - przetestuj swoją wiedzę.. A. nad morze.. napisz jak rozwijała się rozwijała przyjazń dziewczynek zaczynając tak: 1.Pomoc Elzie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt